Biegi Górskie
Wesołe Biegi Górskie (jesień 2019)
Wesołe Biegi Górskie - Jesień 2019 (I runda)
23 listopada 2019, Wesoła

NW2
1.13:43Marcin TomczakKoci PazurM30
2.16:03Jerzy MarszałekWarszawaM60
3.16:04Ewa TomczakKoci PazurK30
4.16:05Roman MikośM50
5.17:01Teresa MikośK50
6.17:39Dariusz LipiecByledobiec AninM60
7.19:52Bożena PiotrkiewiczK60
NW6
1.41:50Piotr PolkowskiNW Człapski TeamM30
2.43:16Sebastian KarpińskiM30
3.43:32Jacek GórskiNW Człapski TeamM30
4.43:35Adam KlimczakGosadi Nordic TeamM50
5.43:43Katarzyna WitekTN Biegówki WesołaK30
6.44:25Marek WesołowskiPasja Nordic WalkingM50
7.45:29Paweł FabijańczukNW CZŁAPSKI TEAMM40
8.45:45Małgorzata PuszkarskaGosadi Nordic TeamK40
9.47:12Aleksandra MusiatowiczPASJA Nordic WalkingK40
10.47:29Andrzej SokołowskiTN Biegówki WesołaM40
11.47:53Adam KoniecznyTN Biegówki WesołaM50
12.48:12Sławomir WasilewskiPASJA Nordic WalkingM60
13.48:37Andrzej WaleszkoPASJA Nordic WalkingM40
14.48:41Kazimierz WiśniewskiPasja Nordic WalkingM60
15.49:37Joanna PietrusewiczPASJA Nordic WalkingK40
16.49:57Maciej JędrzejczakTN Biegówki WesołaM60
17.49:58Katarzyna Borkowska-DudmanTN Biegówki WesołaK40
18.50:10Małgorzata KicińskaTN Biegówki WesołaK50
18.50:10Jan KicińskiTN Biegówki WesołaM60
20.56:20Aleksandra GasparskaTN BIEGÓWKI WesołaK30
21.58:53Marta TolakTN Biegówki WesołaK40
22.59:27Sławomira KorbasTN Biegówki WesołaK40
G2
1.7:40Michał Kawa#NoToSterydM20
2.9:01Wiktoria WróbelKS Barakuda Mińsk MazowieckiK16
3.9:14Dariusz SarzałaAKS Polonia WarszawaM60
4.9:20Adam BugajskiMSZ BiegaM40
5.9:22Kostek KąckiRK AthleticsM12
6.9:31Bartłomiej SarzałaAKS Polonia WarszawaM20
7.9:33Marcin TomczakKoci PazurM30
8.9:39Kacper CzechoskiM14
9.10:05Gizela GrabińskaAZS UW/ DREAM RUNK50
10.10:10Przemysław RojekKS Barakuda Mińsk MazowieckiM14
11.10:16Filip MałekMała Liga XCM14
12.10:22Karolina ŁastowieckaKS Barakuda Mińsk MazowieckiK12
13.10:24Anna SzylbergKS Barakuda Mińsk MazowieckiK12
14.10:37Martyna ŻeberekKS Barakuda Mińsk MazowieckiK12
15.10:47Paweł SzylukRadośćM30
16.10:58Mateusz SzylukRadośćM12
17.10:59Mikołaj MałekMała Liga XCM12
18.11:05Łucja PiotrowskaOrtoreh TeamK12
19.11:06Mariola PaprockaRaceFighter GOSiR Debe WielkieK30
20.11:15Mateusz PióroKS Barakuda Mińsk MazowieckiM14
21.11:20Krzysztof BernadyM40
22.11:27Zosia ProczekKS Barakuda Mińsk MazowieckiK12
23.12:00Michał KomosińskiRadośćM12
24.12:01Asia LutomirskaSP3 KUSY ŁOMIANKI / AZS AWF WARSZAWAK12
25.12:12Andrzej KolasaKlub J.SłowackiegoM60
26.13:00Alicja StaskaKS Barakuda Mińsk MazowieckiK12
27.13:01Emilia KałowskaKS Barakuda Mińsk MazowieckiK12
28.13:19Aneta MejkaRaceFighter GOSiR Debe WielkieK40
29.13:35Julia PiotrowskaOrtoreh TeamK12
29.13:35Hanna PosmanK12
31.13:46Cyryl ŁuczyńskiRozbiegany PiastówM12
32.13:49Ignacy KąckiRK AthleticsM12
33.13:53Kamil KosińskiM12
33.13:53Olga KąckaK40
35.14:34Maksymilian StaskaKS Barakuda Mińsk MazowieckiM12
36.14:39Natalia KorzebK30
37.14:40Łukasz KowalczykM30
38.14:43Fabian KosińskiM14
39.15:39Ula TrykozkoTeam 360ºK50
40.15:45Wiktor PiotrowskiOrtoreh TeamM12
41.16:23Piotr BralewskiM30
42.16:36Jerzy MarszałekWarszawaM60
43.17:27Natasza BiangaTeam ZabieganeDniK40
44.18:06Joanna CholewińskaRaceFighter GOSIR Dębe Wlk.K40
45.18:24Zofia MarczukTN Biegówki WesołaK50
G6
1.25:21Tomasz LipiecLipiec Running TeamM40
2.27:49Rafał KłosińskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.M40
3.28:43Marcin ŁobodowskiRaceFighter GOSIR DĘBE WIELKIEM30
4.29:46Klaudiusz UrbańskiM40
5.29:47Adam RybakM30
6.29:54Krzysiek SmolińskiHUKAM40
7.29:57Marcin CichorzewskiTeam ZabieganeDniM40
8.30:19Jan AntonowiczKondycja PiasecznoM14
9.30:24Bożena WierciochRaceFighter GOSiR Dębe WielkieK40
10.30:51Karolina LewandowskaDREAM RUNK40
11.31:37Izabela WierciochRaceFighter GOSiR Dębe WielkieK20
12.32:02Katarzyna Piechula BoblaOnkologia CZD dla MaksiaK40
13.32:29Andrzej SasinZabiegany WołominM40
14.32:35Elżbieta RogóżProRunning PromotionK40
15.32:36Marcin WierzchołowskiM40
16.32:52Łukasz KomosińskiRadośćM30
17.33:18Tomasz JankowskiM40
18.33:51Michał ChodniewiczM30
19.34:04Bogdan PiątekLECHICI ZielonkaM60
20.34:09Magda SekścińskaGrupa Biegowa UM W-WAK30
21.34:14Łukasz DzierżyńskiM30
22.34:17Piotr SzylbergTeam ZabieganeDniM30
23.35:24Marcin WróbelKS Barakuda Mińsk MazowieckiM40
24.35:25Katarzyna MarcinkiewiczKobylkaK50
25.36:42Andrzej PiotrowskiOrtoreh TeamM40
26.37:53Aleksandra SzylbergTeam ZabieganeDniK30
27.38:13Przemysław WięcławskiM30
28.38:28Jerzy AntonowiczM50
29.38:38Krzysztof SzczypkowskiFundacja Morsy Wołomin-KobyłkaM40
30.38:41Krzysztof AniołkowskiGrupa Biegowa UM W-WAM30
31.39:38Aleksandra SzenajchTeam ZabieganeDniK30
32.40:08Marcin KoczorowskiTeam ZabieganeDniM40
32.40:08Anna KoczorowskaTeam ZabieganeDniK30
34.40:21Ewa FabisiakRozbiegany SulejówekK50
35.40:46Kinga SzczypkowskaZabiegany WołominK30
36.41:32Anna MarczukTN Biegówki WesołaK20
37.41:59Tomasz PawłowskiM50
38.42:03Rafał KońskiTeam 360M40
39.42:13Sylwia PrzyborowskaZabiegany WołominK30
40.42:29Halina ZachZabiegany WołominK40
41.43:57Martyna UrbańskaK40
42.44:01Małgorzata StarczewskaK30
43.44:37Piotr KunkaTeam ZabieganeDniM30
44.44:49Aneta WróbelKS Barakuda Mińsk MazowieckiK40
45.45:35Katarzyna BryłkaTeam 360K30
46.46:25Pawel SzczepkowskiArtequipmentM60
47.46:50Izabela LaskowskaK40
48.52:19Barbara SamoćTeam ZabieganeDniK40
49.62:25Anna KsiężopolskaWesołaK40
G10
1.41:43Tobiasz NowakowskiRaceFighter GOSiR Dębe Wlk.M30
2.43:54Marek TraczykMPK WybieganieM50
3.44:10Paweł ZakowiczM30
4.44:33Patryk LarwińskiPawko runners x LARWYM30
5.45:42Robert MuchaMucha Sportowa/Sportowe LoveM40
6.45:59Piotr MałekMała Liga XCM40
7.47:19Jacek GardenerM50
8.47:50Artur ZarzyńskiMPK WybieganieM40
9.48:17Robert MichalskiZabiegany WołominM30
10.48:32Maciej OgorzelskiKlirtupejM40
11.48:43Michał JamborBractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamM40
12.48:50Marcin LasockiPIG-PIBM40
13.49:01Arkadiusz StarobrataleTEMPOM50
14.49:03Piotr KowalczykTriWawa/Sportowe LoveM30
15.49:30Radosław ŁastowieckiKS Barakuda Mińsk MazowieckiM40
16.49:34Radosław Rogóż#ultratrackM40
17.49:38Grzegorz ZającWIĘCEJ FUNKU! / SKPB WarszawaM30
18.49:39Piotr BartolikM40
19.50:01Tomasz DziuraM40
20.50:05Andrzej FabisiakRozbiegany SulejówekM50
21.50:21Kamil KończykStara MiłosnaM30
22.50:32Karol KąckiM40
23.50:52Rafał PosmanM40
24.51:03Anna Górnicka-AntonowiczK50
25.51:31Mariusz WronaM40
26.51:32Justyna MałekMała Liga XCK40
27.52:09Hubert LipińskiKS KanałekM30
28.52:48Adam MalewiczM40
29.53:49Michał KwiatkowskiM30
30.54:00Grzegorz GrzeszczukM50
31.54:15Tomasz CzechoskiRunfoto teamM40
32.54:26Wojciech GrzeszczukM50
33.54:31Cezary ChmielewskiM50
34.54:48Mariusz Miodzio MioduszewskiZąbkiM40
35.54:52Agnieszka ŻuraniewskaNudne PiątkiK40
36.55:39Marcin RoszkowskiZABIEGANI PO USZYM40
37.55:53Tomasz RadomińskiKS Barakuda Mińsk MazowieckiM40
38.56:25Maria RodzikMKB DREPTAKK30
39.56:36Paweł UlicznyRembertów TeamM40
40.56:49Paweł MazurkiewiczTeam ZabieganeDniM30
41.56:56Zbigniew FalbaM40
42.57:04Wojtek HałabuzŚwińskie CyceM30
43.57:07Krystian BarcińskiM30
44.57:13Wojciech GrzegorczykKondycjaM50
45.57:44Magdalena PerchalukRunfoto TeamK40
46.57:53Karol HerszfeldM30
47.57:55Marcin DąbrowskiM30
48.58:41Paweł WęgrzynŁochowska Grupa BiegowaM30
49.59:07Bartłomiej KrasuskiTeam360M40
50.59:31Dariusz WieczorekM50
51.60:54Anna SkawińskaM.I.L.A.K30
52.61:16Włodzimierz ŚlusarskiM50
53.61:20Damian PanekM20
54.62:02Emilia WindlochZabiegany WołominK30
55.62:20Anna LedwolorzVege RunnersK30
56.63:41Konrad MaliszewskiM30
57.63:42Magdalena CzarneckaNomadExplorersK30
58.63:49Agnieszka PartykaTeamZabieganeDniK40
59.64:26Witold SzabelakM30
60.65:34Pavel RadimovM30
61.65:42Artur BielecTRUMPFM40
62.66:38Urszula RatuszyńskaK40
63.67:21Andrzej MazurkiewiczBieg MazurkaM60
64.67:49Bożena PędowskaK50
64.67:49Wojciech PędowskiM50
66.68:19Norbert SuchorzewskiM40
67.68:37Natalia DobrzyckaK20
68.68:40Agata WeberJacekBiega Running TeamK40
69.68:46Marta MaliszewskaK40
70.70:04Ewa ZarzyckaZabiegani Po UszyK40